O nás

Monty Ranch je umiestnený v obci Štôla nachádzajúcou sa medzi Mengusovcami a Vyšnými Hágami. Penzión ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu a športu. Celková kapacita penziónu je 60 lôžok v štandardne vybavených 2, 3 a 4 posteľových izbách. V areáli penziónu sa nachádza fínska sauna s bazénom a možnosťou využitia služieb maséra, trampolína pre deti, detské ihrisko, pieskovisko, požičovňa bicyklov, altánok s grilom, volejbalové ihrisko. Ranch sa venuje chovu koní a zároveň ponúka možnosť zajazdiť si na niektorom z našich šiestich koní či využiť možnosť výuky jazdy na koni. V areáli chováme mnoho úžitkových a okrasných zvierat, čím máte možnosť bližšie zoznámiť vaše ratolesti s prírodou a jej členmi.
Monty ranch slúži pre rodinné či kolektívne rekreácie, detské tábory, školy v prírode, školské výlety, zabezpečujeme aj svadobné hostiny, rodinné oslavy, stretnutia priateľov a iné podujatia počas celého roka.Obec Štôla sa nachádza 9 km od známeho lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso a 5 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina. V okolí obce sú udržiavané bežecké trate a značené turistické chodníky či cyklistické trasy do dolín Vysokých Tatier.

Z penziónu je možné podnikať výlety na Spišský hrad, do Kežmarku, Levoče, Pienin, Slovenského raja a na kúpaliská AquaCity Poprad a Vrbov.V spoločných priestoroch Penziónu je dostupný aj wifi internet.Príďte sa sami presvedčiť o kvalite a profesionalite nami poskytovaných služieb.

Kontaktné údaje

Kontaktná osoba:
Juraj Petruš

Telefón rezervácie:
0908 255 957

E-mail:
juraj115.petrus@gmail.com

Telefón jazda na koni + výuka:

Juraj Petruš +421 908 255 957

Adresa:
Monty ranch, 059 37 Štôla 83, Vysoké Tatry, Slovensko

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

IMG_20170528_055642